Słownik pojęć
internetowo-reklamowych

Wpisz w poniższe pole termin, którego definicji szukasz.

odrobina cierpliwości...

Strona statyczna

Strona internetowa, która nie została wyposażona w System Zarządzania Treścią (CMS). Oznacza to, że teksty są wpisane "na sztywno" w kod strony. Dokonanie zmian na stronie statycznej wymaga pomocy jej wykonawcy, gdyż trzeba edytować pliki strony.

Jest to najlepsze rozwiązanie, kiedy nie planujemy wprowadzać zmian na stronie częściej niż raz na parę miesięcy, np. jeśli strona ma służyć tylko do prezentacji danych teleadresowych firmy i jej oferty. W przypadku, gdy chcemy mieć możliwość np. publikowania aktualności czy dodawania nowych artykułów, potrzebny będzie już system CMS.

Reklama

Lista haseł

Zaproponuj hasło do opracowania!

Co to jest?

Właśnie przeglądasz słownik pojęć związanych z Internetem i branżą reklamową. Powstał, aby usystematyzować podstawową wiedzę z wymienionych dziedzin oraz przedstawić ją w sposób możliwie prosty i zrozumiały.

Realizujemy projekt z myślą o osobach niezaznajomionych z często skomplikowaną terminologią. Stąd nie znajdziesz tutaj bardzo szczegółowych opisów pełnych technicznego żargonu. :)

Baza terminów jest stale rozwijana. Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię definicji, możesz zasugerować nam jej opracowanie.

Pozostałe narzędzia

webspeed

Sprawdź jakość swojej strony www!

https://webspeed.intensys.pl/

whois

Sprawdź szczegółowe dane domeny (abonent, rejestrator, serwery dns, listy spamowe)

https://whois.intensys.pl/

gspot

Sprawdź pozycję strony w Google
dla wybranych słów kluczowych

https://gspot.intensys.pl/

Słownik pojęć

Słownik pojęć internetowo-reklamowych

https://slownik.intensys.pl/
Do góry
Facebook