Słownik pojęć
internetowo-reklamowych

Wpisz w poniższe pole termin, którego definicji szukasz.

odrobina cierpliwości...

Strona flash

Strona internetowa wykonana w całości przy użyciu technologii Flash.

Takie strony są zazwyczaj bogate w interaktywne, animowane elementy oraz rozbudowane graficznie. Dobrze spełniają swoje zadanie np. jako element kampanii promocyjnej wybranego produktu, gdzie najważniejsze są elementy wizerunkowe, mniej ważna treść, której nie ma zbyt wiele.

Niestety, strony wykonane we Flashu mają szereg wad - nie nadają się do prezentacji dużej ilości treści, gdyż z czasem ich obsługa staje się niewygodna i męcząca (ze względu na niestandardową nawigację, utrudnienia w poruszaniu się po treści). Treść stron flashowych nie jest tak dobrze indeksowana przez wyszukiwarki jak w przypadku stron wykonanych tradycyjnymi technikami. Ponadto strony tego rodzaju najczęściej ładują się nieporównywalnie dłużej, co może dodadatkowo zniechęcić użytkowników.

Reklama

Lista haseł

Zaproponuj hasło do opracowania!

Co to jest?

Właśnie przeglądasz słownik pojęć związanych z Internetem i branżą reklamową. Powstał, aby usystematyzować podstawową wiedzę z wymienionych dziedzin oraz przedstawić ją w sposób możliwie prosty i zrozumiały.

Realizujemy projekt z myślą o osobach niezaznajomionych z często skomplikowaną terminologią. Stąd nie znajdziesz tutaj bardzo szczegółowych opisów pełnych technicznego żargonu. :)

Baza terminów jest stale rozwijana. Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię definicji, możesz zasugerować nam jej opracowanie.

Pozostałe narzędzia

webspeed

Sprawdź jakość swojej strony www!

https://webspeed.intensys.pl/

whois

Sprawdź szczegółowe dane domeny (abonent, rejestrator, serwery dns, listy spamowe)

https://whois.intensys.pl/

gspot

Sprawdź pozycję strony w Google
dla wybranych słów kluczowych

https://gspot.intensys.pl/

Słownik pojęć

Słownik pojęć internetowo-reklamowych

https://slownik.intensys.pl/
Do góry
Facebook