Słownik pojęć
internetowo-reklamowych

Wpisz w poniższe pole termin, którego definicji szukasz.

odrobina cierpliwości...

Squeeze page Inne nazwy: wyciskacz

Rodzaj strony www, której jedynym celem jest nakłonienie odwiedzających do wykonania bardzo konkretnej i mierzalnej akcji, najczęściej subskrypcji listy mailingowej (prawie zawsze obsługiwanej przez autoresponder).

Zwyczajowo argumentem zachęcającym do wykonania akcji jest udostępnienie w zamian pewnego rodzaju "darmowej nagrody" (np. raportu branżowego czy e-booka, których wartość określana jest przez autorów jako unikatowa i "poufna").

Squeeze page to narzędzie marketingu bezpośredniego, jest na ogół ściśle ukierunkowane na konkretną grupę docelową. Treść najczęściej związła i przygotowana zgonie z zasadami NLP, a jej niezbędnym uzupełnieniem jest formularz pozwalający dokonanie subskrypcji lub wysłanie zamówienia.

Reklama

Lista haseł

Zaproponuj hasło do opracowania!

Co to jest?

Właśnie przeglądasz słownik pojęć związanych z Internetem i branżą reklamową. Powstał, aby usystematyzować podstawową wiedzę z wymienionych dziedzin oraz przedstawić ją w sposób możliwie prosty i zrozumiały.

Realizujemy projekt z myślą o osobach niezaznajomionych z często skomplikowaną terminologią. Stąd nie znajdziesz tutaj bardzo szczegółowych opisów pełnych technicznego żargonu. :)

Baza terminów jest stale rozwijana. Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię definicji, możesz zasugerować nam jej opracowanie.

Pozostałe narzędzia

webspeed

Sprawdź jakość swojej strony www!

https://webspeed.intensys.pl/

whois

Sprawdź szczegółowe dane domeny (abonent, rejestrator, serwery dns, listy spamowe)

https://whois.intensys.pl/

gspot

Sprawdź pozycję strony w Google
dla wybranych słów kluczowych

https://gspot.intensys.pl/

Słownik pojęć

Słownik pojęć internetowo-reklamowych

https://slownik.intensys.pl/
Do góry
Facebook