Słownik pojęć
internetowo-reklamowych

Wpisz w poniższe pole termin, którego definicji szukasz.

odrobina cierpliwości...

IMAP

IMAP (Internet Message Access Protocol) jest protokołem poczty elektronicznej, którego celem miało być zastąpienie wysłużonego POP3.

W odróżnieniu od POP3, który umożliwia tylko pobieranie i usuwanie wiadomości e-mail z konta pocztowego, IMAP pozwala również na tworzenie i zarządzanie wieloma folderami w ramach konta oraz wykonywanie wielu innych operacji na zgromadzonych listach.

Protokół IMAP obsługiwany jest przez większość operatorów hostingu. Jednak ze względu na przyzwyczajenia użytkowników nie zyskał jak dotąd większej popularności.

Reklama

Lista haseł

Zaproponuj hasło do opracowania!

Co to jest?

Właśnie przeglądasz słownik pojęć związanych z Internetem i branżą reklamową. Powstał, aby usystematyzować podstawową wiedzę z wymienionych dziedzin oraz przedstawić ją w sposób możliwie prosty i zrozumiały.

Realizujemy projekt z myślą o osobach niezaznajomionych z często skomplikowaną terminologią. Stąd nie znajdziesz tutaj bardzo szczegółowych opisów pełnych technicznego żargonu. :)

Baza terminów jest stale rozwijana. Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię definicji, możesz zasugerować nam jej opracowanie.

Pozostałe narzędzia

webspeed

Sprawdź jakość swojej strony www!

https://webspeed.intensys.pl/

whois

Sprawdź szczegółowe dane domeny (abonent, rejestrator, serwery dns, listy spamowe)

https://whois.intensys.pl/

gspot

Sprawdź pozycję strony w Google
dla wybranych słów kluczowych

https://gspot.intensys.pl/

Słownik pojęć

Słownik pojęć internetowo-reklamowych

https://slownik.intensys.pl/
Do góry
Facebook