Słownik pojęć
internetowo-reklamowych

Wpisz w poniższe pole termin, którego definicji szukasz.

odrobina cierpliwości...

Lista dyskusyjna

Mechanizm pozwalający na wymianę korespondencji między wieloma osobami jednocześnie. Obecnie ten sposób komunikacji spotykany jest już niezwykle rzadko.

Metoda działania listy jest prosta. Każdy użytkownik zapisany do listy dyskusyjnej otrzymuje na swoje konto poczty elektronicznej wiadomości wysyłane na adres e-mail listy.

Proces zapisania oraz wypisania adresu e-mail z listy dyskusyjnej odbywa się poprzez przesłanie odpowiedniej wiadomości (np. z tematem SUBSCRIBE) na zdefiniowany adres administracyjny listy (np. listman@domena.pl).

Reklama

Lista haseł

Zaproponuj hasło do opracowania!

Co to jest?

Właśnie przeglądasz słownik pojęć związanych z Internetem i branżą reklamową. Powstał, aby usystematyzować podstawową wiedzę z wymienionych dziedzin oraz przedstawić ją w sposób możliwie prosty i zrozumiały.

Realizujemy projekt z myślą o osobach niezaznajomionych z często skomplikowaną terminologią. Stąd nie znajdziesz tutaj bardzo szczegółowych opisów pełnych technicznego żargonu. :)

Baza terminów jest stale rozwijana. Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię definicji, możesz zasugerować nam jej opracowanie.

Pozostałe narzędzia

webspeed

Sprawdź jakość swojej strony www!

https://webspeed.intensys.pl/

whois

Sprawdź szczegółowe dane domeny (abonent, rejestrator, serwery dns, listy spamowe)

https://whois.intensys.pl/

gspot

Sprawdź pozycję strony w Google
dla wybranych słów kluczowych

https://gspot.intensys.pl/

Słownik pojęć

Słownik pojęć internetowo-reklamowych

https://slownik.intensys.pl/
Do góry
Facebook